درباره آرمان سازه

شرکت سازه رادیس مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 15 سال گذشته و با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و با رعایت استاندارد های کیفی با شتابی بیشتر از گذشته جایگاه خود را در حوزه معماری ارتقا دهد.

به همین دلیل است که مجموعه فعال در وب سایت سازه رادیس با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشترک اقدام به معرفی و ارائه محصولات ممتاز و با کیفیت در جامعه نموده است.

تضمین تداوم کیفیت حداکثری در محصولات و خدمات ارائه شده ما تمامی پروسه های شرکت سازه رادیس از قوانین و گواهینامه های ارائه خدمات ساختمانی، نطام صنفی شرکت های فعال در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی و تمامی قوانین حاکم بر این حوزه تبعیت می کند.

نوآوری و توسعه پایدار محصولات مشتری مدار، کیفیت بالا در مبنای تکنولوژی جزو ارزش های اصلی این شرکت می باشد.

رسالت اصلی این مجموعه مشارکت مسئولانه در حفظ زیبایی و مدرن بودن منازل و شرکت های شما می باشد.

خدمات اصلی ما در چه حوزه هایی ارائه می شود؟

تخصص ما ارائه تمامی خدمات ساختمانی با هدف بهبود دکوراسیون منازل است و این خدمات تنها به دیزاین داخلی ختم نخواهد شد. در واقع ما هر آنچه برای داشتن یک خانه زیبا نیاز خواهید داشت به شما ارائه خواهیم دید. در حال حاضر خدماتی که می توانید در وب سایت ما به آن دست پیدا نمایید شامل موارد زیر هستند:

البته ما خدمات بسیار دیگری را نیز ارائه می دهیم که با استفاده از تماس تلفنی می توانید از آن ها مطلع شوید. لازم است بدانید مشاوره در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی کاملاً رایگان بوده و ما در قبال راهنمایی شما برای تصمیم گیری صحیح هیچگونه هزینه ای را دریافت نخواهیم کرد.