کناف کاری سقف: معرفی خدمات + جدیدترین مدل ها

کناف کاری سقف: معرفی خدمات + جدیدترین مدل ها

کناف نوعی سازه فلزی سبک از پیش ساخته است، که با لایه ای از گچ پوشیده شده و به منظور بهبود زیبایی ظاهری داکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد؛ در این مطلب می خواهیم شما را با خدمات کناف کاری سقف آشنا کنیم.

چنانچه می خواهید با مراحل کناف کاری برای سقف خانه ها و ساختمان ها آشنا شوید و از قیمت آن مطلع گردید و بتوانید جدیدترین مدل های knauf سقف را مشاهده کنید، با ما همراه باشید.

منظور از کناف کاری سقف چیست؟

استفاده از سازه کناف برای زیبا سازی سقف در دکوراسیون داخلی را کناف کاری سقف می نامند. در واقع تمامی موارد نظیر طراحی سقف با این مصالح، ایجاد نور مخفی و تمامی موارد مشابه دیگر را می توان در دسته خدمات اجرای سقف کناف جای داد.

اگر نمی دانید کناف چیست توصیه می کنیم با استفاده از لینک موجود در ابتدای این صفحه به صفحه اصلی این دسته خدمات مراجعه کنید و اطلاعات خود را در مورد این نوع از مصالح دکوراسیون داخلی افزایش دهید.

کناف کاری سقف

مراحل اجرای سقف کناف کدامند؟

مراحل کناف کاری سقف را می توان به موارد زیر خلاصه کرد:

 • انتخاب طرح (توصیه می کنیم اگر نمیدانید این مصالح چیست مقاله سقف کناف چیست؟ را مطالعه کنید.)
 • اندازه گیری سقف ساختمان
 • انتخاب مصالح نصب
 • انتقال مصالح و سازه کناف به ساختمان
 • زیر سازی و آماده سازی سقف ساختمان
 • اجرای سقف کناف

چرا از کناف کاری سقف به جای گچ بری سقف استفاده می شود؟

استفاده از کناف برای سقف به جای گچ بری دارای مزایای بسیاری از که می تواند این اقدام را به یک تصمیم مناسب و هوشمندانه تبدیل کند. مزایای کناف کاری به جای گچ بری سقف شامل موارد زیر هستند:

 • نصب آسان و سریع
 • سبک بودن
 • امکان پیاده سازی طرح های متنوع

ساده بودن کناف کاری برای نصب روی سقف

یکی از اصلی ترین مزیت های استفاده از کناف برای سقف اجرای آسان در زمان نصب است. در واقع این سازه ها به دلیل از پیش ساخته شده بودن و سبکی سرعت اجرای بالایی داشته و کار را تا حد بسیار زیادی تسریع می کنند.

نصب کناف سقف

سبک بودن سازه کناف

یکی از اصلی ترین مشکلات گچبری های بر پایه رابیتز، سنگین بودن سیم های مفتول رابیتز است. این به آن معنا است که پس از گچکاری ساختمان وزن مرده سوار بر دیوار ها به شکل چشمگیری افزایش خواهد یافت و در زمان وقوع حوادث می تواند شدت تخریب را بیشتر کرده و به جان و مال شما آسیب وارد کند.

این در حالی است که کناف کاری ساختمان و سقف آن از وقوع چنین مشکلی جلوگیری خواهد کرد.

امکان پیاده سازی طرح های متنوع

کناف کاری سقف ساختمان تنها به چند طرح ساده محدود نمی شود. استفاده از تایل های گچی، پی وی سی و سیمانی متنوع و مختلف، در کنار به کار گیری سازه های گالوانیزه متنوع و قابل انتخاب و سفارشی سازی می تواند ظاهرهای مختلف و متنوعی را برای شما فراهم سازد.

مدل های مختلف کناف کاری برای سقف

در ادامه می توانید مدل های جدید کناف کاری در سقف خانه های مدرن را مشاهده کنید. توجه کنید که بر خلاف وب سایت سایر شرکت ها، تمامی تصاویر موجود در این بخش از وب سایت ما واقعی و پروژه های اجرا شده توسط خود ما است.

کناف کاری نور مخفی سقف
کناف کاری نور مخفی سقف
کناف کاری گرد سقف
کناف کاری گرد سقف
کناف کاری گرد سقف تالار
کناف کاری گرد سقف تالار
کناف کاری گرد مستطیل شکل سقف
کناف کاری گرد مستطیل شکل سقف
کناف سقف خانه
کناف سقف خانه
اجرای سقف کناف کاری

قیمت کناف کاری برای سقف چقدر است؟

هزینه کناف کاری سقف به فاکتورهای مختلفی وابسته است. از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت و هزینه های کناف برای سقف ساختمان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مدل کناف
 • جنس سازه و تایل ها
 • ابعاد کناف
 • میزان گستردگی پروژه
ردیفنوع خدمتحداقل قیمت
هر متر
حداکثر قیمت
هر متر
توضیحات
1نصب کناف سقف4000060000سقف و دیوار
2ساخت سازه کناف100000140000با ورق گالوانیزه
3نقاشی کناف سقف2000030000با بهترین متریال
4طراحی سقف کاذببا نرم افزار گرافیکی

کناف کاری را از تیم نصب کناف سقف آرمان سازه رادیس بخواهید

ما در آرمان سازه رادیس تمامی خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی را به انجام می رسانیم. چنانچه می خواهید سقف خانه خود را کناف کنید، می توانید این کار را به ما سپرده و بهترین کیفیت طراحی دکوراسیون داخلی را تجربه کنید. ضمناً می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف کناف به وب سایت knaufinsulation مراجعه کنید.

چنانچه می خواهید از قیمت دقیق کناف کاری سقف خانه مطلع شوید، می توانید با شماره های موجود در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده دیدگاه ها