کناف دیوار: جدیدترین مدل های دیوار کاذب کناف + نکات طلایی نصب

کناف دیوار: جدیدترین مدل های دیوار کاذب کناف + نکات طلایی نصب

کناف نوعی سازه برای زیباسازی داخلی منزل است که پس از طراحی به صورت از پیش ساخته شده به محل نصب منتقل می شود و به همین دلیل سرعت اجرای بسیار بالایی دارد که کناف دیوار یکی از انواع آن است. اگر می خواهید با این مصالح ساختمانی بیشتر آشنا شوید، می توایند متن معرفی کناف چیست؟ را مطالعه نمایید.

همانطور که پیشتر در مطلبی که درباره “کناف کاری سقف” منتشر کرده ایم، گفته شد این مصالح ساختمانی که در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار پرکاربرد هستند از مزایای زیر برخوردار هستند:

  • وزن بسیار کم
  • افزایش سطح عایق بودن ملک در برابر صدا و حرارت
  • نصب آسان و ساده
  • امکان تقسیم اتاق ها به بخش های مختلف

جدید ترین مدل های دیوار کاذب کناف

در این قسمت می توانید جدیدترین مدل های کناف دیوار را مشاهده کنید، سپس با نکات طلایی در مورد نصب دیوار کاذب کناف مواجه خواهید شد.

لازم به ذکر است که تمامی این مدل های دیواری knauf توسط تیم عمرانی شرکت آرمان سازه رادیس قابل اجرا خواهد بود. به همین دلیل توصیه می شود، چنانچه از هر یک از این مدل ها خوشتان آمد، می توانید با استفاده از روش های موجود با ما ارتباط برقرار کرده و پرسش های احتمالی خود در مورد قیمت و سایر موارد مرتبط را با ما در میان بگذارید.

دیوار کاذب کناف
دیوار کاذب اتاق خواب کناف
دیوار کاذب کناف
دیوار جای گلدانی دکوری کناف
دیوار کاذب کناف
دیوار کاذب کناف
کناف کاری دیوار
dry wall طرح دار
کناف دیوار
drywall طرح دار
کناف کاری دیوار گرد
کناف دیوار
دیوار کناف کاری شده
دیوار کناف اتاق پذیرایی
دیوار کاذب کناف
کناف کاری دیواری اتاق پذیرایی
کناف دیوار
کناف کاری دیوار راهرو
دیوار کناف
کناف برای دیوار اتاق خواب
دیوار کاذب کناف
کناف دیوار نصب تلویزیون
اجرای کناف دیوار
زیرسازی دیوار پیش از نصب کناف
دیوار کاذب
کناف کاذب
مدل جدید کناف دیواری
دیوار کاذب کناف
طرح جدید دیوار اتاق کناف کاری شده

چرا باید نصب کناف را انتخاب کنید؟

همانطور که پیشتر اشاره شد، کناف مزیت های بسیار زیادی دارد و به همین دلیل است که توصیه می شود، از این روش در طراحی داخلی ساختمان خود استفاده کنید. در ادامه به ارائه توضیحات در این زمینه خواهیم پرداخت:

دیوار کاذب کناف بسیار سبک است

کناف دیوار نوعی سازه تو خالی است که از آن با نام dry wall نیز یاد ی کنند. همین توخالی بودن داخل کناف باعث می شود، این دیوار کاذب، وزن بسیار کمی داشته باشد. سبک بدن سازه ها دو مزیت کلی زیر را به همراه دارد:

  • افزایش عمر ساختمان به دلیل کاهش بار وزن روی ساختمان
  • کاهش خطرات جانی و مالی در زمان وقوق حوادثی نظیر زلزله
کناف فانتزی دیوار

کناف دیوار عایقی مناسب است

سازه کناف از بخش های گالوانیزه و روکش های گچی ساخته شده است. وجود هوا در داخل این سازه باعث می شود، این مصالح به شکل یک عایق مناسب در برابر صدا و حرارت عمل کند که این به خودی خود، یکی از مثبت ترین و بزرگترین ویژگی های کناف محسوب می شود.

شما با نصب دیوار کاذب کناف در عین زیباسازی ساختمان می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و خانه خود را به آرامش دوچندان برسانید.

کناف قهوه ای رنگ دیوار

نصب ساده کناف برای دیوار

ساخت دیوارهای آجری و دیوارهای گچی پیش ساخته معمولی، می تواند دشوار، زمان بر و دارای کثیف کاری های زیاد باشد. به همین دلیل است که توصیه می شود، اگر قصد تغییرات داخلی ساختمان را دارید، یا می خواهید از ابتدا ساختمان های شما زیبا باشد و کار در مدتی کوتاه تر به پایان برسد، کناف را انتخاب کنید.

کناف ترکیبی دیوار

امکان تقسیم بندی اتاق ها

تقسیم بندی اتاق های ساختمان پس از اتمام کار، به دو روش استفاده از پارتیشن و دیوارهای از پیش ساخته شده ممکن است. کاملاً واضح است که استفاده از پارتین تنها در دفاتر اداری قابل انجام است و این امر برای منازل مناسب نیست. ضماً استفاده از پارتیشن برای اداره های لوکس و زیبا نیز مناسب به نظر نمی رسد.

این درحالی است که کناف دیوار به دلیل زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی می تواند گزینه ای بسیار مناسب محسوب شود و علاوه بر تقسیم بندی اتاق ها زیبایی آن ها را دو چندان کنند.

کناف دیوار اتاق خواب

نصب این دیوارهای پیش ساخته چقدر زمان خواهد برد؟

نصب کناف بر روی دیوار یک عملیات ساختمانی سریع با نیاز به زمان بسیار کم است. البته مواردی نظیر ابعاد دیوار مذکور، مدل و فاکتورهای مختلف دیگر مانند بستر و بافت مصالح به مار رفته در دیوار فعلی می تواند بر زمان مورد نیاز برای نصب dry wall تاثیر بگذارد.

هزینه نصب کناف چقدر است؟

هزینه نصب کناف با توجه به فاکتورهای مختلفی از جمله نوع و مدل، جنس تایل های به کار رفته، ابعاد و تعداد دیوارهای نیازمند کناف و سایر فاکتورهایی که می توانند بر سختی و هزینه های اجرایی تاثیر بگذارند، مشخص خواهد شد.

آیا امکان نصب knauf بر روی تمامی انواع دیوارها وجود دارد؟

به طور کلی می توان گفت دیوار کاذب کناف را می توان بر روی تمامی بسترهای معمول نصب کرد البته طبیعی است که با توجه به وضعیت فعلی دیوار ساختمان یا منزل شما، این کار می تواند ساده و یا دشوار باشد.

کناف کاری دیوار را از آرمان سازه رادیس بخواهید

ما در آرمان سازه رادیس، تمامی خدمات ساختمانی و دکوراسیون داخلی و خارجی را با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار به انجام می رسانیم.

اگر شما نیز قصد دارید از دیوار کاذب کناف برای زیبا سازی یا تقسیم بندی داخلی ساختمان خود استفاده کنید، ما می توانیم این خدمات را برای شما به انجام برسانیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره شماره های موجود تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در زمینه کناف دیوار برخوردار شوید.

0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده دیدگاه ها